Barmani Jiggers

Świat JIGGERS powstał z przyjaźni i pasji. Powstał by dawać radość, zadowolenie i satysfakcję.

Trzon Agencji Barmańskiej JIGGERS tworzymy My: Małgorzata Turek i Radosław Kawalerski. Dwa żywioły, dwie siły, dwa kontrasty. I jedna wspólna pasja – barmaństwo. Za barem tworzymy jedność. Nie ma jej, nie ma jego, jesteśmy my.

Na swoim koncie mamy długoletnią pracę w branży gastronomicznej. Pozwoliło to nam na poznanie środowiska oraz oczekiwań Gości. Obserwowaliśmy trendy, uczyliśmy się. Odbyliśmy wiele szkoleń produktowych oraz szkoleń podnoszących nasze własne kwalifikacje. Dziś sami szkolimy pokolenie młodych barmanów. Mimo tego nie spoczywamy na laurach i dalej dokształcamy się, wymyślamy i wprowadzamy nowości. To wszystko po to aby uzyskać zadowolenie osób, które zdecydowały się na współpracę z naszą Marką.

Mobilną Agencję Barmańską JIGGERS założyliśmy w 2012 roku. Wtedy powstał mały zaczątek złożony z naszego duetu. Do dziś dorobiliśmy się 4 Jiggersowych „Dzieciaczków”. Każdy barman i każda Barmanka z nami współpracujący odznaczają się niezwykłą charyzmą, pasją i energią. Jest to grupa młodych, doświadczonych i pełnych zaangażowania osób, dlatego decydując się na współpracę z naszą Agencją otrzymujesz gwarancję dobrej zabawy.

Na swoim koncie mamy tysiące zorganizowanych imprez. Zrobiliśmy miliony drinków i koktajli. Obsługujemy wesela, imprezy firmowe, eventy, imprezy rodzinne i okolicznościowe, targi i wystawy. Poprzez elastyczne i indywidualne podejście wpisujemy się w koncepcję każdego przyjęcia. Zachęcamy do sprawdzenia naszych referencji oraz opinii na nasz temat.

Indywidualizm – to jedno z naczelnych haseł JIGGERS. Wiemy, że każda okoliczność ma swój niepowtarzalny charakter, dlatego wysłuchamy wszystkich potrzeb i odwzorujemy je w naszej pracy. Nie ma tu miejsca na schematyczność.

Przy naszym mobilnym barze nie zaznasz nudy, stagnacji czy irytacji. Uśmiech i pozytywna energia – taką atmosferę roztaczamy podczas naszej pracy za barem. Kolorowe drinki mają rozluźniać, mają zbliżać, mają pociągać. Koktajle mają zachwycać i pobudzać. Dźwięk shakerów, kształt szkła, bajeczne dekoracje, zapach ziół to wszystko ma na Was oddziaływać i przenosić was do naszego świata – świata JIGGERS. Każdy drink ma być eksplozją smaków zamkniętą w małej szklaneczce…

Gdzie znajduje się nasz bar? W jakim miejscu przygotowujemy dla was drinki? Gdzie do głosu dojdzie shaker? Nasze koktajle dostępne są wszędzie! Nasz bar odwiedzi każde miejsce. Wybierz i wskaż gdzie mamy przyjechać. JIGGERS oznacza mobilność, a mobilność to zdolność do szybkiego przemieszczania się, zmiany otoczenia i dostosowywania się do niego.

JIGGERS to propozycja Mobilnego drinkbaru z trzema mobilnymi duetemi barmańskimi. Nasze bary możemy zabrać w każde miejsce, aby przygotować dla ciebie prawdziwą ucztę dla zmysłów. Wesele, wieczór panieński/kawalerski, impreza firmowa, event a może rodzinna zabawa w domu? Barmani JIGGERS odmienią każdą imprezę. Odpręż się i pozwól nam działać… Pozwól, aby twoi Goście poczuli się wyjątkowo i ekskluzywnie.

JIGGERS to nie tylko mobilność, nie tylko drinki. Jest jeszcze coś w co wkładamy całą swoją energię – to flair, który odkrywamy w pełnych dynamiki pokazach barmańskich. Flair to barmański spryt i zręczność, to sztuka żonglowania butelkami, szkłem, shakerami i barmańskim sprzętem. Flair to łamanie praw grawitacji. Nasze pokazy są niesamowitym show. Wasz zachwyt i Wasza energia dodatkowo nas napędza!

Nasze pokazy barmańskie są bardzo dynamiczne oprócz flairu wykorzystujemy również sztukę fireshow. Żonglujemy zapalonymi butelkami, zioniemy ognień, w płomieniach staje również nasz bar. Oswajamy ogień, budujemy napięcie.

Wybierz nas i przekonaj się jacy naprawdę jesteśmy 🙂