JIGGERS SHOW

Pokaz Barmański Flair / Molekularny / FireShow

Na czym polega pokaz barmański JIGGERS? Na prezentacji sztuki flair. Jest to czas, kiedy wychodzimy na środek, kiedy otaczamy się kręgiem wspaniałej publiczności i czas gdy łamiemy prawa grawitacji. Podczas pokazu bamańskiego nic nie ma prawa stać w miejscu. W powietrzu znajdują się shakery i butelki. To my mamy nad nimi kontrolę, to my żonglujemy nimi tak, aby Was zachwycić. Pokazujemy w ten sposób barmański spryt i zręczność, precyzję ruchów oraz opanowanie.

Pokaz to nie tylko nasze show. Każda osoba z Publiczności może chociaż przez chwile stać się prawdziwym Barmanem. Specjalnie dla Was organizujemy specjalne konkursy barmańskiej zręczności. Pokazujemy Kilka sztuczek, podrzutów i przewrotów. Śmiałkowie, oczywiście za pomocą treningowych butelek powtarzają nasze ruchy, co wywoła uśmiech na niejednej twarzy.

 

Pokaz to nie tylko żonglerka. To także drinki. W oryginalny sposób, za jednym podejściem przygotujemy dla Was również od 4 do 12 niezwykłych, kolorowych degustacyjnych koktajli.

Młoda Para, Solenizant, Jubilat, Gwiazda wieczoru czy szef firmy otrzyma od nas również degustacyjną, atrakcyjną niespodziankę. Niezwykłe drinki w egzotycznych owocach zwrócą wszystkie oczy na tą najważniejszą tego wieczoru osobę.

Pokaz barmański JIGGERS to również teatr ognia czyli fireshow. Jest to moment kiedy wszystkie światła gasną, na barze powstają szklane wieże zbudowane z kieliszków, a z czar przelewa się ogień. Wystarczy jedna chwila by bar i wieże stanęły w ogniu!

To jeszcze nie wszystko! Pokazujemy jeszcze więcej ognia, więcej fireshow i więcej żonglerki Flair! Dla waszej dobrej zabawy żonglujemy podpalonymi butelkami i… zioniemy ogniem! Ogień i zabawa nim wywołuje niesamowity moment zaskoczenia dla naszych Gości. To jest to niesamowite „WOW” które chce uzyskać organizator każdej imprezy. Ogień poskromiony przez barmanów – widowisko niezwykłe i niezapomniane.

Wszystko to dostępne jest w jednej sali weselnej lub konferencyjnej. Nie musisz nigdzie wychodzić by obejrzeć tak rozbudowany występ. Cały pokaz został skonstruowany tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i radość oglądania. Pokaz wykonuje Radosław Kawalerski – nasz profesjonalny barman-artysta.

Radek zagwarantuje Wam, dobrą zabawę, uśmiech i rozluźnienie. Gwarantujemy, że każdy podda się temu urokowi 🙂

Pokazy barmańskie JIGGERS są dobrym wprowadzeniem, bądź alternatywą dla zabaw następujących w trakcie tradycyjnych oczepin podczas przyjęcia weselnego. Uatrakcyjniają imprezy firmowe i eventy. Nadają się zarówno na oficjalną, elegancką galę jak i imprezę o luźnym charakterze.

Pokazy Barmańskie JIGGERS są bezpieczne i w pełni kontrolowane, więc śmiało skorzystaj z atrakcji jaką dla Ciebie przygotowaliśmy. Odmień swoje wesele, urodzinowe przyjęcie, wieczór Panieński/kawalerski bądź imprezę integracyjną, konterencję firmową bądź event.

Zamów wycenę