Przyjęcie weselne to czas wyjątkowy i niepowtarzalny.

Wiele Par Młodych staje przed dylematem jakie atrakcje weselne zapewnić swoim Gościom.

Często słyszymy pytanie: Czy Drink Bar na weselu to dobry pomysł? Czy to się sprawdza? Barman na wesele?

Nasza odpowiedź jest jedna: TAK!

DLACZEGO

Decydując się na mobilny drink bar dajesz alternatywę alkoholową swoim Gościom. Zarazem pokazujesz oryginalność i dbałość. Kultura picia alkoholu na weselu bardzo się zmieniła. Mocne trunki są spożywane w mniejszych ilościach. Ludzie szukają innowacji i zamienników dla tradycyjnych weselnych alkoholi. Idealnie sprawdzają się drinki i koktajle.

Każdy kto ma taką szansę chętnie korzysta z możliwości degustacji nowych smaków i połączeń.

Profesjonalnie przyrządzony i podany drink zadowoli każdego z Gości.

Decydując się na współpracę z naszą Agencją Barmańską JIGGERS otrzymujesz GWARANCJĘ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI. Chodzi tu zarówno o pracę naszych barmanów jak i o składniki i alkohole jakich używamy.

W naszej pracy jesteśmy SAMOWYSTARCZALNI – przywozimy ze sobą wszystko co jest nam niezbędne do fachowej pracy

  • alkohole,
  • soki,
  • ekologiczne musy owocowe,
  • syropy barmańskie,
  • profesjonalne szkło,
  • 3 metrowe stanowisko barowe
  • lód oraz pojemniki do jego przechowywania,
  • owoce,
  • dekoracje,
  • świeże zioła i przyprawy

 

Dzięki takiemu podejściu OSZCZĘDZASZ CZAS – nie musisz biegać po sklepach, aby znaleźć odpowiednie produkty. Nie musisz zastanawiać się nad ilością: czego i ile kupić aby niczego nie zabrakło. OSZCZĘDZASZ również PIENIĄDZE, bo co w przypadku gdy kupisz alkohol i zostanie sporo otwartych butelek?

Dostajesz gwarancję NIELIMITOWANYCH DRINKÓW! Wszystkie drinki widniejące w karcie są dostępne przez cały czas naszej pracy. Nie ma obaw, że coś się skończy lub czegoś zabraknie.

Wystarczy, że wskażesz miejsce na sali bankietowej/w domu weselnym, a my przyjedziemy odpowiednio wcześniej i przygotujemy wszystko.

Posiadamy wiele mobilnych drink Barów, i ustawiamy je tak aby doskonale wkomponować się w salę na jakiej mamy pracować. Bary są eleganckie, obite białą skórą przez co idealnie pasują do wystroju sal i tematyki weselnej.

Konkrety:

Pracujemy na 3 pakietach cenowych. Wybór pakietu i podanie ilości osób biorących udział w przyjęciu weselnym pozwoli nam na dokonanie indywidualnej wyceny.

Informację o ilości osób wykorzystujemy również do wskazania ile mobilnych stanowisk barmańskich mamy rozstawić i ilu barmanów zajmie się obsługą Waszego wesela, tak aby przy barze nie tworzyły się kolejki.

Pakiet Mini Pakiet Standard Pakiet VIP
Ilość Gatunków alkoholi 3 (wódka rum, whisky)

7 (wódka, rum, whisku, tequilkq, gin, malibu, blue curacao)

14 – sam dokonujesz wyboru
Godziny pracy Od początku przyjęcia do 24:00 Od początku przyjęcia do 2:00 Od początku przyjęcia do 2:00
Barmaństwo molekularne oparte na ciekłym azocie TAK TAK TAK
Drinki bezalkoholowe TAK TAK TAK
Shake Bar Nie Nie TAK
Coffe-shake Bar Nie Nie TAK

 

Na podstawie wybranego pakietu alkoholowego wspólnie z Wami ustalimy KARTĘ drinków i koktajli. W oparciu o każdy pakiet wysyłamy pełną dostępną listę drinków, Wy wybieracie co ma trafić do karty.

Karta drinków zawiera zazwyczaj 10 propozycji alkoholowych i ok. 5 bezalkoholowych. Oczywiście, jeżeli tylko mamy odpowiednie składniki bazujemy również na drinkach wychodzących dalej niż ustalona karta – liczy się efekt – zadowolenie Gości.

Karta może zawierać barmańskie klasyki, bądź kompozycje stworzone na potrzeby Waszego przyjęcia. Karty drinków jakie przygotowujemy są odpowiednio SPERSONALIZOWANE i odzwierciedlać mają charakter Waszego wesela. Wykorzystujemy motywy, kolory przewodnie, zdjęcia karykatury, inicjały itp.
Przygotowujemy profesjonalny WYDRUK KART, tak, aby Goście siedząc przy stole mogli już dokonać wyboru drinka, dlatego dbamy, aby graficzna strona karty drinków komponowała się z Waszą wizją wesela. Kwota na jaką się umawiamy jest kwotą stałą – nie ma tu dodatkowych, ukrytych kosztów

Przy naszym barze nie ma sztywnego podziału na barmanów i Gości. Każdy, kto tylko będzie miał ochotę może pod naszym okiem wyczarować drinka dla siebie bądź najbliższej osoby.

Zależy nam na dobrej atmosferze i uśmiechu.

Co jest ważne!
Nasza oferta skierowana jet do wszystkich Gości. Jesteśmy atrakcją zarówno dla osób pijących alkohol jak i dla tych, którzy nie chcą, bądź nie mogą go spożywać. Nasz bar ugości również DZIECI 🙂

Przypominamy, że drinki są NIELIMITOWANE, więc przez cały czas dostępności baru można pić i pić drinki i koktajle 🙂 Barman na weselu jest prawdziwym hitem, a nasz mobilny bar dojedzie naprawdę w każde miejsce!

Zachęcamy do skorzystania z pokazu barmańskiego, który stanowi ogromną atrakcję weselną.

Zamów indywidualną wycenę